Reference

Jak nás vnímají naši klienti

Zde si můžete pročíst zpětnou vazbu některých našich klientů, kteří si udělali ten čas a poslali nám ji.

S Jiřím Ihnatěm jsme se spojili na doporučení jedné jeho klientky. Velice milým způsobem a přístupem nám objasnil vše, co se týká finančního rozpočtu naší rodiny. Probral s námi všechny možné varianty, dal nám čas na rozmyšlenou, a poté nám upravil vše, co bylo potřeba tzv. „na míru“. Během roku se nám ozývá, zda něco nepotřebujeme a zda je vše v pořádku.  Pokud jsme měli nějaký dotaz, okamžitě si udělal čas a vše nám zjistil a objasnil.  Z jeho vlídného přístupu a znalostí v tomto oboru a spolupráce s námi je cítit, že ho tato práce zajímá a je ochoten ostatním tyto znalostí sdílet.
Velmi si vážím spolupráce s paní Evou Hokrovou, jelikož mi pomohla zorientovat se ve světě pojištění a financí celkově. Kdykoliv jsem něco potřebovala změnit či upravit, vždy mi pomohla a byla k dispozici, čehož si velmi cením. Jsem ráda, že odborníka jako je paní Eva znám a na složitou oblast financí mám po boku člověka, na kterého se můžu vždy obrátit. Paní Eva je velmi milá a profesionální, oceňuji, že dokáže poradit přesně na míru mě i celé mé rodině a probere s člověkem všechny možnosti řešení.
S paní Evou Hokrovou ráda spolupracuji z důvodu jejího obrovského rozhledu v oboru a inovativních myšlenkách. Moc mě i partnerovi pomohla v zajištění pojištění, tvorbě finanční rezervy nejen na bydlení, s jednáním s finančními institucemi, kde bychom si jako laikové nevěděli rady. Hezky a srozumitelně vše přetlumočila do řeči laika a díky ní jsme byli v obraze. Velice si u paní Evy vážím vstřícnost, co se týče časově flexibility, byla vždy schopná si na nás najít prostor. Dále oceňuji možnost online hovoru (zejména během covidové doby), kdy bylo vše možné vyřešit na dálku.
S panem Michalem Hlubučkem jsem se seznámil a následně začal spolupracovat někdy v polovině roku 2016. Následně jsem ho seznámil s naší situací (doložil jsem přehled veškerých mých pojistek pro celou moji rodinu = manželka a dva synové) navrhl změnu smluv (přechod na jiné subjekty), dokonce navrhl některé smlouvy zcela zrušit (nevýhodné – překrývají se). Díky tomu jsme získali výhodnější podmínky za nižší měsíční/ roční náklady. Od té doby spolupráce běží – rozšířili jsme ji na další členy naší rodiny (tchán/ tchyně) – synové si již některé záležitosti dohadují přímo. Po celou dobu trvání spolupráce pan Hlubuček v případě mých dotazů přispěchal s radou, pomáhal při řešení pojistných událostí, navrhl dlouhodobé spoření…. Takovou podporu mohu vřele doporučit svým známým a dalším potencionálním klientům.
Po 10 letech spolupráce s paní Zuzanou Hlubučkovou si velmi vážím profesionality a osobního přístupu. Dobrá rada při pojištění i investování je k nezaplacení a profesionál v tomto oboru mi ušetřil peníze a zároveň se postaral o zajištění členů rodiny, domu, domácností a doporučil výhodné investice. Pojištění spolu vždy aktualizujeme, takže nemusím hlídat výhodnější a levnější nabídku pojištění. Spolupráci s paní Zuzanou mohu jen doporučit. 
Orientace na trhu pojištění, spoření a finančních trhů je pro mě velmi obtížná, a hlavně náročná na čas. Myslím si, že každé oblasti by se měli věnovat zkušení profesionálové, jen není snadné je vždy najít. Od té doby, co nám v této oblasti pomáhá pan Vojtěch Hekera jsme si ve spoustě věcí udělali jasno a ušetřili spoustu peněz i nervů. 
K panu Michalu Hlubučkovi jsem se dostala přes mého známého, kdy jsme si s manželem chtěli pořídit byt a sháněli hypotéku a byl nám doporučen právě na základě dobré zkušenosti. Nejen, že nám zařídil hypotéku a pojistil nový byt, ale sladil nám finanční produkty přesně tak, aby to odpovídalo našim příjmům, práci a celkově životní situaci.
S panem Štrofem je perfektní spolupráce. Jsem jeho klientem už 6 let a postupně jsem ho doporučila celé rodině. Řešil nám všechny zásadní životní události (hypotéka, životní pojištění, spoření na důchod, investice pro děti ad.). Udržuje si přehled mezi bankovními produkty a flexibilně reaguje na nenadálé situace. Je to ideální „člověk přes finance“, kterého jsem hledala několik let. Nyní se už nemusím s nikým dalším radit a o finance mojí rodiny je skvěle postaráno.
Vojta Hekera je nejen můj finanční poradce, ale i kamarád ze školy. Vždy se mi s ním dobře spolupracovalo. Navrhuje řešení, ale nic nevnucuje a když jsem potřebovala poradit rychle, byl ochotný se se mnou spojit i online. Jeho služeb jsem využila už vícekrát a vždy k mé spokojenosti. Dokonce mi pomáhal i se založením produktu mimo jeho portfolio, z čehož sám nic neměl. Vojtu můžu jenom doporučit. 
Služeb „mých“ finančních poradců Zuzky a Vaška Hlubučkových si vážím. Jejich přístup je velmi profesionální a ochota vysvětlit mi, jak věci v finančním sektoru fungují až nadstandardní. Oba dva bych s čistým svědomím vždy doporučil.
S prací Jirky Ihnaťa jsem spokojen, je dochvilný, v časech flexibilní a ochotný. Na setkáních vše dostatečně vysvětlí a je ochotný poradit i ve svém volném čase.
Když jsem poprvé viděla pana Michala Hlubučka, tak jsem těsně před schůzkou nevěděla, co čekat, avšak byla jsem velice mile překvapena, jakým stylem a s úsměvem byla schůzka vedena. Pomohl mi udělat pořádek nejen v pojištění, kdy jsme následně zjistili, že jsem platila duplicitní pojištění, které byly nevýhodné a zároveň drahé. Tímto chci ještě jednou poděkovat a vážím si naší spolupráce.
„S panem Hekerou již spolupracuji nějaký rok. Zvykl jsem si veškeré pojištění a spoření řešit s ním. Pokud mám problém nebo otázku, vždy rád pomůže. Tedy maximální ochota. Těším se na další roky spolupráce.“ 
Když jsem Jirku Ihnaťo poprosila o radu ohledně financí či pojištění, vždy mi situaci ochotně vysvětlil a připravil možnosti přímo pro mě. Vše si nachystal a pak jsme to osobně na schůzce probrali. Ráda ho doporučuji a děkuji že tuhle práci dělá!
Děkuji za profesionálně odvedenou práci p. Ihnaťa. Výborná komunikace, vstřícnost a spolupráce se zákazníkem. Vždy dobře poradí a vybere vhodný produkt pojištění či spoření, kde můžu ušetřit.
Máme velmi dobrou zkušenost, když jsme domlouvali hypotéku. Ve světě financi se moc neorientuji a tak jsme ocenil, že se podařilo najit dobré řešení, navíc v dobrem čase. Vážím si jeho profesionálního a ochotného přístupu.
Se službami Vaška a Zuzky Hlubučkovými jsme nadmíru spokojen. Byli mi doporučeni od dlouholetého kamaráda a i já vřele doporučuji. Profesionální a zároveň velmi milý přístup, detailní zjištění potřeb a rychlé a individuální řešení.
Evu znám již pár let, a to od univerzity. Je to inteligentní, chytrá a pracovitá žena, kterou chcete mít po svém boku, když dojde na vaše finanční portfolio. Na trhu je mnoho společností, a proto vyhledávám profesionální a především osobní přístup, který Eva splňuje. Děkuji za současné a těším se na budoucí projekty, které společně realizujeme.
P. Michal Hlubuček nám zkonsolidoval několik úvěrů dohromady a v součtu nám ušetřil několik tisíc Kč měsíčně. Vyzdvihl bych především jeho profesionální přístup a vynikající orientaci v problematice. Jsem rád, že se na pana Hlubučka můžu 100% spolehnout a kdykoli a s čímkoli se na něj obrátit.
S panem Janem Štrofem je radost spolupracovat, vždy rád vysvětlí jakoukoli otázku kolem pojištění a spoření. Má milý a profesionální přístup a hledá individuální přístup.
Jan Štrof mi pomáhal řešit investice, pojištění i stavební a důchodové spořeni. S jeho prací jsem velmi spokojen, má dobry přehled a vše je dobře zorganizované. Pravidelné konzultace i sjednávaní smluv probíhá bez problému. Lidem z rodiny jsem jeho služby doporučil a někteří je jíž využívají.
Má spolupráce s Evou Hokrovu a LPB Group začala před dvěma a půl roky a jsem s ní velmi spokojen. Před tím, než jsem se s Evou setkal, nebylo mé povědomí o finančních produktech moc dobré a některé z těch, které jsem měl sjednané, nebyly optimálně nastaveny. Díky naší spolupráci jsme dokázali optimalizovat nejen mé produkty, ale i portfolia mých nejbližších příbuzných. Dále jsem si vybudoval dobrý přehled o světě financí, který nyní využívám při studiu finanční a pojistné matematiky. Proto spolupráci s LPB Group vřele doporučuji.
Moje poradkyně Eva je velice příjemná a sympatická žena a to je pro mě velice důležité jak pro komunikaci, tak i pro důvěru kterou k ní mám. S produkty, které mi doporučila jsem spokojená a mám dobrý pocit, že je to přesně ono co jsem hledala.
Spolupráce s Jiřím Ihnatěm je vždy velmi dobrá, reaguje operativně na moje potřeby a asi největší pomocí mi bylo, když mi zkontroloval smlouvu na úvěr auta, bleskově porovnal a dal doporučení. To je přesně to, co bych od svého finančního poradce očekávala.
S panem Michalem Hlubučkem spolupracuji v oblasti financí již čtvrtým rokem a oceňuji na naší spolupráci hlavně to, že mi vždy srozumitelně vysvětlil všechny moje dotazy a vytvořil pro mě a mou rodinu finanční plán podle našich potřeb a jako bonus budeme mít nastřádanou rezervu.
Ten, kdo se pravidelně nepohybuje v peněžních službách, se hůře orientuje v této problematice. Pan Štrof mi s tím tedy poradil a doporučil mi produkty, vhodné pro mě. Ráda ho doporučím svým známým.
Na spolupráci s panem Štrofem si cením skvělé domluvy, flexibility a že nám vždy poskytl více možností. Vysvětlil plusy a mínusy každé varianty a to se týká jak pojištění, spoření a hypotéky.
Orientovat se v peněžních službách, je pro mě obtížné, proto jsem ráda, že se mohu obrátit na pana Štrofa. Vše mi srozumitelně vysvětlí, poradí, nabídne možnosti a doporučí, co je vhodné pro mě a moji rodinu.
Vážený pane Štrofe, chci Vám poděkovat za Váš čas, který jste mi v uplynulém roce věnoval. Zejména za pomoc při aktualizaci majetkových pojištění a pojištění vozidel. S Vašimi službami jsem spokojená.
Pan Štrof boří stereotypy o “pojištovácích” a setkaní s ním je příjemná záležitost, kdy sestaví finanční plán na míru a zodpoví všetečné dotazy obecného i konkrétního rázu. Jsem ráda, že jsem našla odborníka, na kterého se mohu ve věcech financí spolehnout. Díky za to!
Honza Štrof mi pomohl uspořádat veškeré záležitosti, týkající se financí. Velice rychle navrhl změny, které bych měla provést, sám všechno připravil a poradil mi, abych se rozhodla co nejlépe. Např. mě okamžitě upozornil, že mám nedostatečně pojištěný byt a během týdne jsem to díky němu napravila. Je vstřícný a pružný, co se týče sjednávání schůzek, vždy mi vyšel vstříc.
Za služby pana Davida Pokorného jsem velmi vděčná. Je vždy milý, ochotný, profesionální. Nejen ohledně spravování svých financí k němu mám důvěru a jsem ráda, že mohu spolupracovat právě s ním. Jeho služby finančního poradenství vřele doporučuji.
S finančními službami Davida Pokorného jsem velmi spokojena. Pan David je ochotný kdykoliv pomocí a poradit ohledně finančních produktů a služeb. Má přehled co se týče nových nabídek  ve finanční sféře. Potřebovala jsem poradit s pojištěním, vše mi vysvětlil a zodpovědět mi trpělivě a k mé spokojenosti otázky týkajících se pojistky. Velice to oceňuji. Jeho služeb určitě využiji ráda i v budoucnu. Spolupráci s panem Davidem mohu s klidným svědomím doporučit.
Se službami Davida Pokorného jsem naprosto spokojená, líbí se mi jeho přátelský přístup, flexibilita a schopnost vše podat jasně a srozumitelně. Bez vašeho finančního poradenství bych se těžko orientovala ve světě financí a jsem za to vděčná, že mám někoho na koho se můžu obrátit.